Deníček

blablablacože?

15. června 2013 v 0:00 | VickyThePol
Po skoro měsíci jsem zase zpět :D ano ,taky se tomu dost divím :'D.. Takže momentálně jsem totálně unavená,ale přemohla jsem se protože zítra by se mi vůbec,ale vůbec nechtělo ! :D. Dneska jsem byla s Ol. venku,momentálně je venku tak 20○C,ale nevím no..Vedro jako vedro :'D Co bych teď dala za nový pokoj s mojí luxusní dekou,kterou mám jen na léto :'D.
Co takhle tento článek ani "nepsat" ,ale prdnout tu 1000 obrázků? Takjoo :'D
blablaa,krasna pracka a rucniky :-*
#sakratojepravda

Vicky a honění krále

18. května 2013 v 13:05 | Vicky the Polaroid
Nazdar ťunťas.

Vicky se dneska rozhodla jít na Honění krále [love it] jedu tam třetím rokem a naprosto to miluju..Kolotoče,loď,cukrová vata,kofola,sestřenky a labutě..Měla jít se mnou kámoška,ale nejde..no nevadí :9 Asi jste si všimli nového laye,ale mě se líbí ..:D Je takový no,obyčejný a mě se líbí...Teď momentálně cvičím každý den kromě včerejška 60-120 sedulehů :3..Je to normálka jako nic extra,nakonec budu dávat cca 260 sedulehů a pak bych chtěla udělat třeba i 350,ale nemůžu se zase tak předbíhat. ;)
Ano to je přesně ono :D...Jedeme tam protože tam bude rodina a mě to tam prostě baví..Navíc ve L. bydlí teta,takže tak :3... ŇUFCI.Půjdu se převléct,namalovat se,dát se do kupy,učesat se,all ,osprchovat se a pak se uvidí jestli mi zbyde čas,letos není tak hezky jak minule,ale to nevadí... :/..
Těšte se na fotky sluníčka...

Vickyy

Vždycky jsem nesnášela matiku

10. května 2013 v 22:45 | Vicky the Polaroid
Ahoj!
Vždycky jsem nesnášela matikua všechnu to logiku a zároveň umění počtů a toho všeho najednou za pomocí kalkulačky udělat všechno tak zlehčeně,ale zároveň složitě,prostě...těžko říci jak to vysvětlit..
NIKDY mě matika nějak extra nebavila,až do té doby než jsme začali brát procenta,úroky,promile a statistiky..Mě to začalo bavit,prostě už to nebyl ten strach že něco napíšu blbě.
NAVÍC jsme mohli používat kalkulačku,ale je těžké umět s ní pracovat.
Psali jsme test,čekala jsem byla jsem nenaučená.
Pak jsem dostala 1 a byla jsem nejlepší ze třídy,takže jue lepší být lepší než horší a myslet než být blem.
http://25.media.tumblr.com/a633f363db6bc7f7a80ea10cefa75825/tumblr_mlcqirDDev1s5lf2ro1_250.gif

Když si OVCE vyšla ven na brusle..

20. dubna 2013 v 23:24 | (>‿◠)✌ C'Cass☮
Ehm,s dovolením bych si Vás ráda dovolila upozornit na jednu velmi závažnou věc..Rozhodla jsem se,že půjdu skoro každý víkend bruslit nebo na kolo..Tento čtvrtek jsem šla bruslit se sestrou a dneska jsem šla bruslit se spolužačkou a pak jsme potkali dva spolužáky a pak za náma přišel ještě jeden..Tento den byl opravdu super,ale začneme od rána... Ráno jsem vstala okolo deváté hodiny a nasnídala jsem se,pak jsem se upravila,převlékla,učesala si pomyslnou mašličku a vyrazila jsem do obchodu,potom jsem se domluvila se spolužačkou kam a kdy půjdeme...nejprve jsme chtěli na kolo,ale potom jsme vymyslely brusle,kamarádka na mě zazvonila hodinu předem..takže jsme v botech došli na stezku a vyměnili si boty za brusle..Chvilku jsme jezdili,ale pak se mi strašně chtělo smrkat a na záchod tak jsme přišli domů a tam jsme se napily,vzaly Amy a já si zašla na záchod a pro kapesníčky..Tak jsme Amy venčili a chtěli jsme jet kolem školního hřiště´*TAKY ŽE JSME JELY* A když jsme projížděli viděli jsme kluky no a tak jsme pak s nimi zašli do obchodu,musely jsme si sundat brusle a pak se přezout,kluci si koupili smetanu a já s O. jsme si koupily nanuk a coca-collu LIGHT a pak pár žvýkaček..Kámoš pak musel tak jsme zůstali já Olga a Maty..Několik minut jsme čekali na Patrika,který zrovna jedl a pak jsme sjely s Olgou kopec a zaveldi kluky na takové moooc fajn místo s prodejním automatem.
A v tom automatu byly živí červíci..Hmmm to my připomíná,že jak jsme s Olgou jezdili po trase než jsme přišli k nám pro pití ,kapesníky a psa...tak tam na té trase bylo strašně moc žížal :'D..A my je s Oll. přejížděli ..:3..Pak jsme si s klukama sedli na lavičku a různě jezdili..Dávali si různé otázky,kdo by si koho vybral a pak jsme jeli zpátky,protože nám byla zima,chvilku jsme se projížděli,ale já jsem řekla že mám chuť na hot-dog a jestli se mnou zajedou,takže jsem se párku v rohlíku nedočkala,protože se nikomu se mnou nechtěla..Patrik pak odešel,že už asi musí a Maty taky musel,takže jsme zůstali jenom my s Oll.Já a Olga jsme jeli na bruslích z kopečka na zastávku a Olča se šla kouknout kdy jí jede tramvaj,mezitím jí málem tramvaj přejela...Olga se otočila a zamávala mi a já teda už jela...Jenomže co se nestalo Olga na mě začala řvát a přišla za mnou a všechno my vysvětlila ,že jí ta řidička řekla ať si vystoupí a když jí Olga řekla jestli neva,když si to sundá až v tramvaji,řekla že ne a ať vystoupí..Takže Olga prostě naštvaná vyzula brusle,přezula a kecala se mnou,koukla se v kolik jí to jede..Mimo to strašně jsem si Olgu oblíbila ..vůbec jsem nečekala jaká bude sranda..Jo a byly tam Baníkovcii <333333 a uplně řvali a my se smáli ♥
BYL TO PECKA DEN ;*

Ve škole a zítra odběry.

3. dubna 2013 v 13:21 | (>‿◠)✌ K'Kamys☮

buongiorno

Právě jsem ve škole,dvě hodiny počítače,pak oběd [už se opravdu těším na tu chuťku ,ale doma není nikdo kdo by mi něco mohl uvařit,takže musím chodit na obědy] takže pak můžu domů.Dneska mám trenal ,achjo..ale měly bychom s holkama trénovat novou sestavu,takže mě to tolik neštve,navíc zítra jdu na odběry,což je ta horší část,ale vyhnu se několika hodinám [podle toho jak dlouho to bude trvat ,btw-nesnáším odběry a injekce,nikdy fakt že NIKDY mi to nevadilo,ale stala se ze mě uplná histerka co se týká jehel a všeho takového.] naopak se těším na pátek,hodlám ho provolat s kámoškou nebo kamarádem a holt co už,ale stala se ze mě Belieberka :3.. No co víc ještě říct,snad to ,že končíme ;) ..ADDIOS !

Quand Loukoume intervient en réunion de la Team&#8230;Zítra Velikonoce a venku vánoční počasí ≧◔◡◔≦

31. března 2013 v 13:58 | (>‿◠)✌ K'Kamys☮

buongiorno ッ

Včera jsem stihla se ségrou upéct dva velikonoční beránky.Pak jsme byly u ségry,koukaly se na filmy..Pak přišla mamka a my se rozhodly ,že bychom mohly jít domů..Tak jsem vzala pár tašek a pak barvila vajíčka..Den jsem zakončila SIMS3 .Když jsme byly u doktorky,čekaly jsme tam 30 minut..Takže příští pondělí jdu na operaci,vlastně v úterý..Půjdu na odběry a bůhví co ještě..Takže fakt super!Já už se nemůžu dočkat ,až to bude za mnou a mimochodem ,nebudu moct vůbec mluvit..Včera dávali v televizi Harry Potter-Relikvie smrti 1.part,ale já to nahrála..Protože se mi moc nechtělo koukat a taky jsem to chtěla nahrát i pro taťku..Mimo to ten beránek je fakt úžasný! Respektivě,zbylo nám těsto,daly jsme ho do srnčího hřbetu a pak jsme nakonec přidaly kakao..Člověk by se divil jak je to dobré..Jakmile jsme dopekly beránky šly jsme se ségrou koukaly na nějaký film o tanci ♥...Pak ségra donesla jídlo-> pražená kukuřice a margot snack..Bylo to fakt dobré! K pití byl čaj,jenom čaj nevím jaký.

addioッ

Chytla mě ta Velikonoční náladička (>‿◠)✌

29. března 2013 v 12:07 | (>‿◠)✌ K'Kamys☮

buongiorno ッ

Dneska jsem projela nějaké díly seriálu PLL..Pak jsem snědla brokolicovou polévku no a nakonec jsem šla pro vysavač [poněvadž můj bratr umýval okna]..Vysála jsem celý byt a teď už zbývá jenom můj pokoj..Pak jak si dám i hlavní chod,se rychle převleču a budu vysávat pokoj,uklidím v něm a zajdu pro velikonoční výzdobu.V pokojíčku mám řádný organizovaný nepořádek,který se ale musí změnit na krásný ,čistý ,útulný pokojíček mladé slečny.Buďme,ale realisti,myslím ,že ani záclonky s motýlky a zelená výzdoba nebude působit dost slečínskovsky.Kdybych chtěla,mám to za chvilku uklizeno,ale jak se odtrhnout od počítače mi zůstává záhadou..Za chviličku pojedu k lékařce,kvůli operaci.Zítra se ségrou pečeme velikonočního berana a já se ségru pokusím přemluvit a přeprosit,aby byla celý Velikonoční den u nás..No a zítra ještě barvit vajíčka,achjo..Klasika prdnout do barev,držet v ruce a ÉJHLE..něco z toho je .Pak udělám pro kluky čokoládové balíčky kam dám různé blbosti..Doufám,že moc lidí k nám letos nepříjde,přece jenom mě Velikonoce jako svátek už moc neberou ,spíše jenom kvůli toho,že je volno se z nich raduje celá škola,ale mě jako holce to nic moc nedá,takže do odpoledne budu čekat,pak už nikdo nepříjde a budu lenošit..Samozdřejmě na školní přípravu nezapomínám,to bych si nedovolila ono,po mých zkušeností s dvěma 4-kama nejsou moc dobré..Takže ten pondělek nějak zmáknu..Jinak jsem byla v HASIČÁRNĚ a celkem by mě bavilo být KYNOLOŽKA u hasičů ♥ achjo..Mají to tam parádní..Pak jsme šli do mekáče ^^ a tam jsem si koupila MIX'N'SHARE...Samozdřejmě ne sama!
A jak to tak bývá,loučím se s Vámi a všem vám přeji ,pěkné barvení vajíček..Napište do komentářů ,co používáte za techniku na barvení vajíček..

addioッJedu na lyžák

4. března 2013 v 22:07 | Cass.☮
Čas od času ,je to tak já musím jet pryč!Zítra jedu pryč..V 8:30 budu už na parkovišti a v 50 nám jede vlak ^^ achjoo.Nemůžu se dočkat!Protože toto bude legendární,ale zárověň se netěším.Už mám filmy,hry a taak na notebooku,beru si i tablet a všechno!Mimo to je to na tři týdny,ale jak přijedu tak budu mít volno...Díky za komenty.
AHOJ

Konečně jsem se dočkala pátku ..

15. února 2013 v 20:34 | Cass.☮
Zdravím všechny!Již od pondělí mě provází po ránu věta "Ještě chvilku"..Byla jsem zvyklá chodit spát ve 12 a vstávat v jedenáct,ale najednou je tu hnusný pondělej a ká vstávám v 7 a chodím spát v 10..Každý den jsem si ještě pro jistotu propořítávala kolik dnů do pátku zbývá.Týden mi dal celkem zabrat..Sice jsem dostala asi pět jedniček,ale jinak z matiky čtverku a z čsp pětku..Občas nechápu celkovou logiku daných předmětů.V zeměpisu jsem byla seřvána za to,že jsem nenašla rovník..Čekala jsem že bude uprostřed zhruba jak to bývá,ale prostě ne -.- a ještě mi řekl ,že ať s dvojkou nepočítám,že to bude trojka minimálně..BOŽE!Vždyť jedna hodina,jedna chyba..to je jako,kdyby za jeden den soudilo všechno..celý život..Snad mi proboha nedá 3..!Přemýšlím o tom,jak to říct,mamce,ale obávám se ,že to bude něco jiného..Ale dnešní den byl perfektní,až na můj milovaný tělocvik *kapka ironie že...*..
Tak ráno jsme měli matiku,jinak jí míváme až v 3 hodině,ale vyměnily jsme jí za občanku,protože nás suploval třídní učitel..Potom jsme měli ČJ,tam to bylo fakt super!Četly jsme si bajky a pak jsme měli udělat beránka,vlka a porotu..My s Hany a klukama šly ..Já a a Hany porota (soudci) a kluci byli vlk a beránek což,bylo celkem tématické..vyklubalo se nám tam kradení kamer a kožešin a na otázku ->proč by si kradl beránek vaši kožešinu,když má vlnu odpověděl -> Bo chce být frajer..To mě opravdu rozesmálo!Je pravda,že v naší třídě je strašně málo času klid,ale toto bylo perfektní..Všichni zaujatě sledovaly rozpor ...No a pak byla velká přestávka a třetí hodina..Ta byla taky super!Měly jsme 3 skupiny..A já byla v skupině,která měla DOJÍT k počítačům ,přečíst si zadání a až nás někdo příjde vyzvednout odejít..Samozdřejmě ,když se řeklo dojít,kluci to vzali jako dosprintovat.. No a pak nás přišli sprdnout..Jakmile pro nás Hany přišla,a měly jsme zadání ,že jsme turisté co chtějí nakoupit za co nejméně peněz..Byly bulharští a turečtí obchodníci..Když nám zbyly ty papírky co byly nalepené na stolech ,vzaly jsme je a nalepily kamarádovy na záda..Všichni v četně osmáků ,se mohli zbláznit smíchy..Byl to príma den,až na to ,že jsem musela udělat 50 dřepů a 40 sedůlehů,kterých momentálně denně dělám 65 :) Du si dodělat ti sedy lehy!

To je tak ,když máte doma dva psy..

8. února 2013 v 10:23 | Cass.☮
Zdravím!To bylo takhle...v neděli jsme dostaly pejska Kiki ,na hlídání.Ze začátku čůrala na koberec a málem kousla ségru,ale další dny to bylo lepší o hodně.Díky Kiki jsem začala chodit venčit psy každý den (povětšinou) protože jakmile Kiki viděla že někdo zvedá její obleček,utíkala rychle ke dveřím.Včera jsme se rozhodly že Kiki vezmeme do obchodu.Nejprve mamka něco šla vrátit,a já jsem škemrala ať vezmeme pesany.Ona ,ale říkala že ne,že nebude nosit dva psy.Potom vytáhla starou tašku ,kterou má naše Amy už malou a Kiki hned věděla o co jde.Amy to sice bylo líto,ale taťka jí vzal na procházku,když šel vynést koš.Je sice pravda,že Kiki nebyla pak v obchodě moc ráda,ale zvládla to.Teď právě u mě leží na křesle s palmičkou na hlavě.Momentálně,zastává práci mého ocásku,který za mnou VŠUDE chodí,když jdu do pokoje,kde trávím momentálně nejvíce času ,vždycky si lehne na starou ortézu od mého bráchy.Tak jsem jí tam dokonce přistavila polštář,o který si opírá hlavu.Spí normálně v posteli a ono je to celkem pochopitelné,když i Amy spí normálně v posteli.No po pravdě,občas se najdou stránky u Amy,kdy se rozhodně jít spát třeba do pelechu,ale to je jednou za dlouhou dobu a to podotýkám,že ta doba je když nejsme doma a nemůže si k nikomu lehnout.Kiki občas na Amy žárlí ,ale Amy je nekonfliktní ,takže zaleze a raději neštěká nebo nevrčí.Jde vidět,že Amy je líto že Kiki neustále chodí k mamce na sedačku ,takže nemůže na její místo,a když spala místo Amy ,Amule se urazila a šla spát na sedačku do obýváku.No ,jsou v pohodě obě,ale Amy je naše Amy a Kikča je Kikča.Jsou obě strašně super,ale je k pochopení,když mám stejně nejraději sice o trochu věčí,ale přesto mojí Amynku,která občas zlobí,ale furt je moje.

Kiki stejně zanedlouho končí služba a půjde spátky domů,určitě se moc těší,to nemění nic na tom,že holky dnes půjdu asi zase vyvenčit :)..

Dobrodružné články z nudného prostředí 1.

22. ledna 2013 v 20:23 | Cass.☮
Ano!Velmi krásně uvedený titulek a především ořezán obrázek nuže.Budou to jakokdyby shrnutí ze školní lavice ,co jsem prožila a tak..
No tak prosím vás
musíte mučit nás?
Mě už nebaví škola
domů mě to přímo volá
A tak i já chci jít dom
kdy už zazvoní školní zvon
Pití jsem si do školy nevzala
nejraději bych se seřvala
Kdo nerozumí školní řeči
tak se doma asi s horečkou léči
Ve škole 5 a půl dětí
jo furt se to prý mění
Jednou jeden pak zas druhej
leží s rýmou doma prej jsou oukej..

Takže toto je básnyčka a pýsnyčka ode mně protože jsem velmy talentovaní básnýk.

Kdo by nerozuměl poslední věta-samá chyba a ironie ;) kdo nechápe ten fakt nudně žije!

Totální přeměna,aneb blogu máš se na co těšit!

18. ledna 2013 v 23:08 | ChlOe.☮
A
hoj!Mám tu milión rubrik,složek,podsložek,obrázků a všeho což mě naprosto děsí při představě,že je budu muset promazávat,popřípadě jenom mazat
všechny,každopádně.Byla jsem schopna,se rozhodnout že designy si budu dělat naprosto sama ,tak jako toto PNG a tento design,který je raz,dva,tři a je hotov.Mimo to jsem se rozhodla že budu dělat asi videa,ale to ještě rozhodnu.Víte,měla jsem předtím hodně blogů,ale teď jsem si chtěla říct jaké jméno,raz,dva a docvaklo mi že je to na 1000000% zbytečnost a tak jsem alespoň zaváhala.Vrátila jsem se sem,*famfáry* ..Ale bude to tu obří makačka!Notebook nebudu mít,jenom PC takže permanentně v sobotu tu :'( .No ale o PLL se neošidím!Zítra na to rychle vlejtnu a pomažu to tu!Začnu už dneska,ať to má nějaký konec!Nechápu na co mi jsou 1000 let staré layouty,které už stejně a) nejsou layouty b) blog neexistuje c)jsou škaredé.No prostě má to miliardu důvodů a přesto jsem se rozhodla dneska že začnu alespoň designem (pokuď se tomu tak dá říkat) já nevím,není zas tak strašný,nevím jestli sedí páč jinak bych ho měla dobře,ale jestli ne tak to není obrazovkou.Zítra se budu snažit najít mikrák a udělám snad 1 video v PF STUDIO X.Tak doufám že jste rádi za návrat a že se těšíte!

Česko Slovensko má talent!

30. října 2011 v 20:11 | Kessi☮Krusty
Jojo,taky na to koukáte?
Bezva no zajimá me kdo vypadne doufám že ne POCKET PACK..Nebo no tak různě'...No jo!Prostě mrkám na to ..pa!Jojo!Těším se muhehe!:D Jo těším see

Zítra pryč do Těšína.

14. října 2011 v 21:34 | Kessi☮Krusty
Čauky,ano ano..zítra do Českého Těšina.Ach jak se těším i s pejskem a snad i dobrou náladou.
Těším se na sestřenku Terku a bratrance Vojtu.Jsou fakt fajn,ale nejvíce se opravdu těším na odpočinek.Taťka oslaví své narozeniny.Půl kulatiny.No jupí!Fakt,jsem ráda že to oslavíme pořádně.Spíme tam i u nich..Super že?Kdyby něco tak pište do komentů

Trošku jsem vynechala

31. března 2011 v 19:24 | Kessi☮Krusty
Takže skoro vůbec tu nemůžu..což je podle mě docela blbé,ale strašně se omlouvám ani se mi nechtělo a nevěděla jsem co tu přidat dneska jsem si trošku pografičila kámoš potřeboval lay tak proč ne že?Dnešek ->Trénink,ale zítřek bude nějaká policejní akce tak se zajdeme mrknout s děckama zašla bych si i jakože do KFC..a tak jinak nic zítřek vám slibuju že tu budu i když radči nic!Dneska fajně bylo ve škole jdu čau!:D

Normal day?

25. března 2011 v 22:33 | Kessi
Unavená píše do klávesnice bláboly
Ráno jsem měla chuť spát do 9 ,ale škola mě bohužel volala..Šílené to je!Potom jsem šla s kámošema ze třídy do obchodu a pak ke kámošovy,tak dlouho jsme se smáli.No,ale fakt jako dívejte měla jsem jít s ním ven,ale pak jsem se převlékla a už jsem jako nechtěla pak u nás byla kámoška a potom jsem si tři hodiny volala s Žížou :)♥ :D)) To je takový no brácha lehce řečeno :D:D do podrobnosti nebudu zajíždět,protože by se z toho něco vyklubalo :D..dobře tak jako odpoledne bylo fajn,šla jsem s míčem k večeru ven..jsem si kopala a házela s kámoškou.Tak co vy?Jsem se tu nedostavila a víte proč za prvé protože jsem měla zaracha a v ivt jsem dělala práci a dětska se tam bavily o Bieberovi ♥..Tak něco pro mě že?:D:D
Čuus

Okey jo?:D

21. března 2011 v 20:20 | Kessi
Ahoj,blog neruším nebo tak..ne leda až nebudu mít lay,ale Cean mi udělá a Rodaw mi bude možná dělat furt jako pokuď jí to bude vycházek,a tenhle lay sí hold jen tak nezměním..ne!Zítra 2 testy..Aj a :D no vlastně nic!:D:D Mám brýle ve tvaru srdíček růžové obručky (CA)Čtu knihu psí noviny nebo jak to je :D:D :DD Dobře,takže vše Okey,máte rádi růžovou?Uvidíte jí tu asi měsíc a půl :D:D protože tenhle lay je nejlepší!:D Od Cean minulý byl taky krásný ,ale který je asi hezčí ,jako mám asi k tomuhle nějaký vztah když je to s mím hafíčkem ♥-♥ Okey,ve škole fajn ve středu nic moc nebude jako v hodině,ale těším se jak prasee na pátek :D zase sobotka,nedělka..mám nainstalované sims -_- jupí!Haa Becky byla moje minulá přezdívka hey..:D doufám že někdo zase nepříjde a neřekne že by byl rád kdybych si změnila přezdívku..Hey chodím za váma,aby jste si ji měnily?NE!Koho jsem se ptala jestli můžu napodovat jeho styl na icq jako psaní mmt..

..

Už vím Mešlí...Jdu asi né?Tak už je to delší než včera mohli by jste být spokojení..Dobře!:D:D Hey,mám popraskané rty,že mi teče krev,rýmu a mimo to mám ještě maličkost..roste mi zub..jo maličkost..Byla jsem jak jsem byla na blogu snů na blogu
A proč?Nevidržela jsem to ,a chtěla nutně někde psát hlavně ne na blog snů tyhle věci tam psát ne?:D Stejně měl skoro každý ještě nějaký blog..PLL je dobré neviděla jsem celý díl,ale vypadá to maximálně dobře..jdu se koukat asi na cesty domů jo to mě bere a smrkat :D čuss

Oddělovač by: www.madro.blog.cz (napsala bych to jen madro,ale blbne to tu!!)

Č
Á
G
O
!

Já jsem happy!

20. března 2011 v 18:29 | Kessi
Za vypadnutí jo já vím divný,ale jsem happy!Jéé Kessi :D moje nová přezdívka dess se mi libí od mé fav.Rodaw!Děkuji za to že se ti líbí můj pejsek..Jdu ahoj!

Zkoušela jsem hledat ikonku pro vložení odkazu,ani lupa by nepomohla!

27. února 2011 v 10:44 | ♥Kooji^^NkQa~ alias Becky
Opravdu všechno okey že??
Tak to se už,ale nezlobte ale blog nemá hlavu ani patu to mohly vynechat smajlíky!Jasně,ale ono se tu vynechá obrázek na úžasné odkazy.Ne úžasné ,ale potřebné!Ty smajlíky stejně skoro nikdo nepoužívá od toho jsou pixelky,ne 16 okoukaných a divných smajlíků.Když jsem dala své komentáře napsalo mi to Diagnostika potíží s připojením,když vkládám koment píše to tam červené okno i když nejsem na tom blogu bloklá takže,mě to potěší.Včera jsem byla na návštěvě u tety byla jsem na nb,ale nenapsala jsem vám byla jsem na FB...:)..
Click for a larger viewJdu si pro učení no jako já musím...Click for a larger view
A už jsme u bezvadného hnusného,a ošklivého témata učení!Bleeee!Jako já se učit musím protože týden nedoženu psaním na blog jdu někomu na fejsu napsat,jako mě se nechce vylízat z baráku když je tam taková zima..!Prostě čau!Zapla jsem si skype protožee je to vadné ..Hey jako já to kašlu mě ani psát pořádně na blogu nejde dobře já už asi půjdu..Nechci mít přepixelkovaný článek..dobře tak asi chápete...
Já jdu
Pa :)

V poslední době se s Luxi na blog.cz málo usmíváme

26. února 2011 v 23:31 | ♥Kooji^^NkQa~ alias Becky
angryNo a co?Máme se snad smát?angry
Ahoj..to je úplně celé vadné!Já to už ale fakt kašlu!Dám komentáře a mě to nenajede ani že?!Tak neřeknu ,ale já dám že to chci tak jak chci,ale ono to nejede je to vadné,zobrazuje se mi to řádek pryč,chci to do prostřed ono to ani nepíše!Chci starý blog cz!Chci starou návštěvnost!Nebo mi to furt píše nějaké okna no už by to mělo být s tím psaním,okey ale není je to vadný blog!Nebudutu vulgární,ale já to opravdu kašlu nebudu psát když to zničili.Blog je snad od toho aby byl okey,a já mohla psát,ale tu nejde ani pořádně psát!
A teď si převracejte oči,až půjdete na blog a budete mít problém vůbec napsat převraťte je!
Hm?!Já to nechám ráda při starém bude to tak jak,je a bylo by too super nechat to nebo to aspoň dát normálně a okey jako aby to neblbo že?Ne hey,opravdu chápu na blogu je změna chcou to vylepšit k lepšímu,ale zdá se mi s Luxi a bazyfreesh že leda k horšímu jako omlouváme se,ale tři dny to trvat snad nemůže!
Půjdu asi spát jsem nějaká unavená a brzo jako není
Zítra se už začnu bohužel učit: blablablablablaaa,a pak v pátek odjedu do Prahy,i s mím miláčkem :))..nejkrásnějším..pejska myslím mého..to je takový medvídek můj..malinký není zrovna,ale mám jí ráda..těším se a ona asi taky protože po prvé tak zvaně vypadne z Ovéčka..No v Ově je tu pěkně neříkám nic,ale odpočinu si i od kámošů a od odkoukaného sídliště,jinde moc nechodím,ale co že..?!
Ejmi zítra já teda jako vnčit nebudu!
Taťka jí vyvenčí jako skoro vždycky,já jí moc nevenčím,ale v pátek taťka zapoměl tak jsem musela hold,no ale nevadí no neva!Co už nadělám,ale co že?Já si myslím že je to okeey,každý zapomene tak jsem se aspoň provětralajako to ani lednici nemusíme mít jak je tam kosa!
Áááw koukáte taky na šmoulíky?:D
Já teda jo co ?:D hey šmoulovéé i gumídci ,super mini,želvy ninja-nekoukám :D ale moje dospělá ségra co má už dávno přes dvacet,tak ta se kouká :D pohádky jejího mládí.Bráchu taky mám to joo,ale ten se na to nekouká ten už je taky dospělí taky má dávno přes dvacet,takže si mě vyfoťte nevím sice jak,ale vyfoťte a máte nejmladčího člena rodiny pokuď se nepočítá můj medvídek :)..tak jak jste asi vyčetli článek není jen o jedné věci...
Měla jsem v plánu koukat na garfíldka :D ale když tu nejede ani zvuk a na kinotip se mi nechce
Co mám dělat zítra jako?Začnu se už učit,nachystám si věci a v pondělí už do školy hnus!Fuuj,ale v pátek je posleední den před prázdninama sbohem články protože na Pondělí se netěš budu muset do fléntičky :D hahaa jak já jí nemám ráda mamka řekla že když buddu chtít můžu na kytaru se mi líbila taková růžová za dvatisíce :)..je drahá já vím,ale já čekala víc,mamce by to vadit nemuselo řekla jsem jí že s ní můžu zpívat jako né pisničky k táboru ne!:D hey to fakt jako neee!Prostě fajně já ani klavír mít nemůžu jsme v paneláku tak co už ...
Já nevím,ale ta hudba je toO pro mě moc!

Dobře já nevím asi bych už mohla ale už jít ne ?!Spát jsem unavenáá!
Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPa jo?!:)) Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Error asi tak třetí

25. února 2011 v 18:22 | ♥Kooji^^NkQa~ alias Becky
Čauky..No chyba asi tak třetí na blogu takže prvně byla chyba že se mi vůbec nezobrazovaly komenty,ale nevadí že..druhá nešli mi vkládat obrázky a třetí má bazzyfresh! Nic no za chívlku třicet komentů z toho asi tak polovina od bazzyfresh..Dobře no..jdou vám vkládat obrázky?Jinak nic moc rýmu furt mám kašlu,nic moc jinak..dneska jsem si vyrobila písmenko K z takého nevím něčeho z skicáku ne papír,ale neřešte na slunce seno a ...nic moc nemám nebaví mě to viděla jsem to milionkrát jako asi každý takže natěšená nejsem,vezmu si asi topinku salát a půjdu se koukát pokuď bude toust bude super,ale nevadí..sjíždím z židle na počítači ani moc nejsem nemůžu PC mi nejede mám chuť si instálnout TS2...no nic pa!

Rýma...

23. února 2011 v 17:07 | ♥Kooji^^NkQa~ aliasz Becky
Takže,ahoj..Protože,nejsem zvyklá na toto přidávání,nevím proč,ale mám pocit že si jen tak nezvyknu.Kromě toho že mám rýmu byla jsem u doktorky a toho že jsem byla včera ve škole nic moc,učitel mi řekl ať zítra nepříjdu..A já nepřišla..Dobře,mám furt rýmu školu určitě nedoženu a jak pojedu do Prahy do aqua palace nepojedu se ségrou :(..jsem nemocná a do Prahy se mi ani nechce,přemluvím možná mamku a taťku ,že tam nechci!Máme sice jarňáky ale já potom nechci zase týden proležet doma s brekem protože mě bolí šíleně nos!Furt kašlu a to mě děsně štve kromě toho že mě to štve,kašlu,smrkám a měřím si teplotu,spím atd..jsem celkově z toho že jsem nemocná unavená.To je hnus!://...Začínám se jako docela nudit,počítač mi nejede,grafika se mi ani nechce,ani tu nemám na nb pfs..leda malování ve kterém dovedu napsat větu a k ní hvězdičku..Hm něco mi nejde do hlavy,bolí mě nos!Prostě na FB též nejsem moc,ve škole budou prý psát písemky,ale počkají na mě což skáču radostí...Protože se málokdy něco takového staane.V úterý jsme psali test,a učitel že to není test a ty také věci ne!NE!Já to kašlu já nikdy o testu nic nevím a hodnotí to hnus!!
Jdu čau!
Edit-jdu vylepšiit ty rubriky-udělat rozcestníky :DD

Chřipka

19. února 2011 v 15:14 | ♥Kooji^^NkQa~ alias Becky
www.small-giraffe.blo.cz
Pizzasnídaně-kousek bagety,muffin,Oběd-guláš,večeře-??Snow Flakezima,nesněží,neprší normálnípyžamo :Dposlední film-Hm :D tak asi ...Hannah Montana forever  Shakira-Loca-Loca
Čauky..Půůové..Nemám čas,vám vysvětlovat,co se dělo,ale v čtvrtek mě bolem hlava k tomu že jsem se už chystala spát mi mamka změřila teplotu a měla jsem jí tak mě nechala doma..no uplně mi přeskakuje taká ta šipečka no mé nervi.Pejsek nám dneska nakousl teploměr,nesnědl ho jen obal-NAŠTĚSTÍ!Dobře,příští středu můžu kabátek dát pryč :)...ne že by se mi nelíbil,ale chci nějaký růžový a co jinak?Jsem na NB..Okey no tak já jdu ;DD...Pápá

~Bez titulku,nemám chuť vymýšlet titulek :D

15. února 2011 v 15:26 | ♥Kooji^^NkQa~ alias Becky
small-giraffe.blog.cz
Pizzamaso,omáčka,těstoviny+(zvlášt)jablkoSnow Flakezima,nesněží,neprší normálnídomací modré tričko,papuče,tepláky :Dpřátelé :DD za chvíly krok za krokem :) Beyonce-Broken heart a Hannah Montana Best of bouth worlds:D

Čauky..Dneska bylo dobře ve škole..na zítřek se těším máme sice 6 hodin  a je můj ne zrovna nejoblibenější kroužek,ale nějak to přežiju :D to mi neskazí středu na pátek se těším a neřeknu proč za necelích 14 dní jedu do Prahy za ségrou :)..vím že to není nejblíž Praha a Ostrava,ale těším se beru si svého milovaného hafánka..Amy má další obleček mimochodem:DD v pátek jsem šla s kámoškama nakupovat věci na Valentýn..Užili jste si ho?Já celkem jo :D nic no měla jsem kluka,ale pak no neřešte to rozchod :D no a v neděli jsem šla s ségrou,mamkou a od ségry přítelem do futura :) fajně bylo jsem si jakože nějak hezky užila šli na zmrzku a horkou čokoládu..Jinak jsem měla dneska dobrý den..:) ...dobře zatím jdu si napsat nějaké také cvičení za treest :D ty moje z domu už mám a za chvíli jdu koukat na TV :))

A co že?:D už vím co bude příští lay teda až po usherovi a Lukášovi :DD no málo dobředu myslím :) lae je krásný no nic o víkendu budu mít lay už udělaný,ale bude tu až jak pojedu do Prahy..HIATUS?Není v úvaze :D budu na netu a na blogu skoro furt páč se budu nudit určo zajedeme do do hračkářství atd :D a do dětsk´ého koutku :DDD xDDD..
No nic jdu Páápá

Pa :))

~Proč je titulek článku povinná položka?

13. února 2011 v 12:24 | ♥Kooji^^NkQa~ alias Becky
Ahojky...návštěvníci..V poslední době nemám na blog náladu takže tento článek bude dost krátký..V pátek jsem vám nenapsala protože jsem šla nakupovat na Valentýn,do třídy atd..byly jsme s kámoškama v TESCU a MCDonaldu..jo..jen s Jednou ty druhé no neřešte..Tak co dessign líbí se vám?Já jsem spokojená ..na jarňáky pojedu do Prahy,ale bát se nemusíte určitě vám napíšu..Pište prosím dlouhé komentáře takže já jdu pápá :)
 
 

Reklama